Sacrum

Forum Gildijne


#1 2009-03-10 18:52:00

Eldred

Zwiastun

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 14
Nick: Eldred
Frakcja: Horda
Rasa: Trol
Klasa: Hunter
LvL: 70

REGULAMIN GILDII BRATERSTWO WILKÓW

1. Obowiązuje wzajemna kultura i miłe nastawienie wobec osób z Gildii.
2. Zakaz używania słów elo, lol, plox, plax, OMG.
3. Zakaz handlu w gildii.
4. Na raidy chodzimy tylko z naszą gildią. ID ma pozostawać w gronie gildii.
5. W Gildii nie ma miejsca dla zdrajców, osoby które raz ją już opuściły nie znajdą miejsca w naszych szeregach.

Osoby przybywające w gildii mogą posiadać zarówno build PvP jaki i PvE. Jednak od osób chcących brać udział w raidach wymagamy : buildu PvE, posiadania addonów Omen oraz Group Calendar 4.1 (GC) oraz przestrzegania poniższych zasad :

1. O swojej obecności bądź też nieobecności zawiadamiajcie korzystając z GC. W przypadku obecności większej liczby osób chętnych będzie uwzględniany build oraz czas zapisania. W przypadku zbyt małej liczby osób zapisanych w GC raid się nie odbywa bez względu na liczbę osób on line. Jeśli mamy zamiar poważnie myśleć o raidach GC musi funkcjonować właściwie i każdy ma z niego korzystać. Mam nadzieje że to dla wszystkich jest jasne.
2. Zbiórka 15 minut przed wyznaczoną godzina raidu. W przypadku spóźnienia proszę o pozostawienie jakiejkolwiek informacji (np. informacja na skrzyknę mailowa w grze, gg itp.)
3. Proszę się powstrzymać od nieuzasadnionego afkowania.
4. Nie spamować - powoduje to tylko niepotrzebny chaos.
5. Lider raidu przed rozpoczęciem bicia bossa rzuci komendę BUFFY - wtedy macie czas na wzajemne buffowanie, nie dajcie się prosić o buffy, paladyni na whisp powinni się dogadać kto jakie buffy ma rzucać.
Przed tą komendą nie chce widzieć żadnych próśb o buffy, a już na pewno nie w trakcie tłumaczenia taktyki.
6. Każdy ma obowiązek zapoznać się z taktyką na danego bossa - odsyłam do działu taktyki (przeczytać i podpisać)

Los gildii zależy od każdej osoby do niej należącej. Dlatego też zastanówcie się czy właściwym zachowaniem jest gdy : 20 osób online, jedna z nich prosi o pomoc w zadaniu i nikt nie raczy nawet napisać że teraz nie ma czasu bo zaraz wychodzi? Zastanówcie się czy chcecie mieć gildie, w której wszyscy mają siebie w dupie. Ponadto w gildii nie będę tolerował obecności osób co jedynie narzekać potrafią , nie robiąc właściwie nic poza narzekaniem. Chcecie silnej, zgranej gildii?  Jeśli tak to chyba zdajecie sobie sprawę, z tego że nie zależy to jedynie od kilku osób tą gildią zarządzających?

Osoby nieobecne w gildii przez czas dłuższy od 20 dni, bez zawiadomienia o tym fakcie oficerów (Waleczne Wilki) bądź mnie, będą usuwane z gildii.

Za nie przestrzeganie regulaminu będą wyciągane konsekwencje w postaci ostrzeżenia a następnie degradacji. W przypadku gdy zdegradować niżej już nie będzie można kick.

Wszelkie uwagi i zastrzeżenia proszę kierować do mnie.

Offline

 
Made by Darq (Keczob)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plnarutopojedynki